Pano o gradu Zlataru

Pano smo radile Ana Lara Burnać, Lea Malec i ja uz pomoć učiteljice gđe Veronike Podobnik Stipanec. Učiteljica nas je zamolila da joj pomognemo. Prvo smo trebale stare slike i papire skinuti s panoa.

Dok smo mi to skidale, učiteljica je otišla do dućana po crveni krep papir. Kad smo sve skinule i kad se učiteljica vratila, krenuo je dogovor. Učitelj iz likovnog i učiteljica dogovorili su se da će učitelj napraviti od tamnoplavog hamera znak osnovne škole. Ana Lara je nažalost trebala ići doma pa smo ostale samo Lea, učiteljica i ja. Kad smo stavile crveni krep papir na pano, učiteljica nam je rekla da idemo doma jer je već bilo 14:40 sati. Pano je o gradu Zlataru! Tekst na panou je jako zanimljiv i poučan, a i pano je jako lijep zato što je učitelj napravio znak osnovne škole, a učiteljica je sve jako lijepo i uredno posložila!

Petra Čižmek, 6.a

objavio: DENIS VINCEK   datum: 2. 6. 2013.