U našoj školi održan stručni skup pedagoga

Prošli tjedan ugostili smo stručne suradnike pedagoge iz cijele županije. Uz tople riječi dobrodošlice ravnateljice gđe Rajne Borovčak počelo je drugo Županijsko stručno vijeće stručnih suradnika pedagoga Krapinsko-zagorske županije u ovoj školskoj godini.

Pedagoginja škole gđa Vlatka Prpić kratkim je izlaganjem predstavila Osnovnu školu Ante Kovačića Zlatar, a izrazit dojam na sudionike izazvao je audiovizualni uradak učenika Marka Varge (8.a), napravljen u povodu obilježavanja 170 godina naše škole.

Zanimljivim i aktualnim temama poput realizacije zdravstvenog odgoja u našim školama, kurikuluma građanskog odgoja i prezentacije projekata, inojezični učenici u hrvatskim školama, kreativna komunikacija i suradnja, razredno-nastavno ozračje, oplemenjivalo se pedagoško djelovanje s ciljem sveobuhvatnog i kvalitetnog obrazovanja i odgoja sretnog i  zadovoljnog djeteta.

Vlatka Prpić, prof.

objavio: DENIS VINCEK   datum: 29. 1. 2013.