Ovaj mjesec: 1942

Naš učenik pohvaljen na Zimskoj školi informatike

Na 18. Zimskoj školi informatike, koja se od 3. do 11. siječnja održavala u Krapini, sudjelovao je, i to vrlo uspješno, učenik 7.a razreda naše škole Lovro Posarić.

Zimska škola informatike, domaćin koje je već 13. put zaredom Srednja škola Krapina, okupila je tijekom zimskog odmora 214 polaznika iz cijele Hrvatske koji su na organiziranim radionicama usvajali nova znanja i vještine iz programskih jezika, algoritama, izrade mrežnih stranica, interneta i dr. Naš učenik sudjelovao je u radionici programskog jezika C#.NET (C sharp). Uz priznanje za uspješno sudjelovanje, dobio je i pohvalu za zalaganje i pokazano znanje te prigodnu nagradu. Na Zimskoj školi informatike bio je i naš školski knjižničar koji je na otvorenju nazočne pozdravio uime Zajednice tehničke kulture Krapinsko-zagorske županije.

Denis Vincek, dipl. bibliotekar i dipl. novinar

objavio: DENIS VINCEK   datum: 18. 1. 2013.