Radionice za darovite, talentirane i motivirane učenike tijekom proljetnog odmora učenika

Na inicijativu Radne skupine za darovite učenike KZŽ "Futura", osnovne škole diljem Krapinsko-zagorske županije, među kojima je i naša škola,  organizira radionice za darovite, talentirane i motivirane učenike u vrijeme proljetnih školskih praznika.

Pozivamo zainteresirane učenike na uključivanje u rad radionica.

U ponudi su tri radionice: u srijedu, 20. 4. 2022. u 9 sati, održat će se radionica Zabavno programiranje uz Micro:bit (voditeljice: učiteljice informatike Nina Posarić i Nikolina Hršak) za učenike od 4. do 6. razreda. U četvrtak, 21. 4. 2022. u 9 sati, na rasporedu je likovna radionica "Zagorje u proljetnim kišobranima" (voditeljice: učiteljice Silvija Adanić I Valentina Labaš) za učenike od 1. do 4. razreda i u petak, 22. 4. 2022. u 9:30,  održat će se radionica Obnovljivi i neobnovljivi izvori energije (voditeljice: Mirela L. Popov, uč. fizike i Martina Kušer, uč. kemije) za učenike od 5. do 8. razreda.

Za radionice se možete prijaviti učiteljicama što prije, najkasnije do prekosutra, 13. travnja. Broj mjesta je ograničen. (Katarina Biondić Kaštela)

objavio: Zvonimir Guć   datum: 11. 4. 2022.