Sudjelovali smo u izložbi dječjih radova "Sigurno u prometu"

U sportskoj dvorani Osnovne škole Zlatar Bistrica održana je u ponedjeljak, 21. ožujka, izložba dječjih radova „Sigurno u prometu“ u organizaciji Policijske postaje Zlatar Bistrica, tamošnjeg Društva „Naša djeca“ i Općine Zlatar Bistrica. Među šezdesetak dječjih radova polaznika dječjih vrtića i učenika razredne nastave osnovnih škola s područja koje pokriva PP Zlatar Bistrica našli su se i likovni radovi učenika naše škole. Tijekom izložbe, uz glazbeno-scenski program domaćina, održano je i edukativno predavanje policijskih službenika o temi sigurnosti u prometu, a predstavljen je i preventivni program Biciklistička učilica koji su prošle godine osmislili i organizirali Društvo „Naša djeca“ Grada Zlatara i Policijska postaja Zlatar Bistrica. U demonstracijskoj vožnji spretnosti na poligonu svoje umijeće vožnje bicikla i poznavanje prometnih pravila pokazali su i naši učenici Annabelle Habazin (3.b), Isabelle Habazin (2.b) i Marcel Gabud (2.b). Klikni na opširnije za nekoliko fotografija. (Marijan Posarić)

objavio: Nina Posarić   datum: 22. 3. 2022.