Virtualna božićna priredba

Božić nam je pred vratima i sve nas polako obuzima čarobno božićno raspoloženje. Nažalost, ni ove ga godine nećemo obilježiti svečanom priredbom svi zajedno u našoj školskoj dvorani. Unatoč tome, učenici naše škole sa svojim su učiteljicama i učiteljima pripremili kratki prigodni program kako bi božićna čarolija, makar samo virtualnim putem, doprijela do naših srdaca i što duže ostala u njima. Nastupe naših učenika možete pogledati pod opširnije. (Marijan Posarić)

Školski zbor uz pratnju naših mladih tamburaša i učitelja glazbene kulture izvodi pjesme Zvončići, Božić dolazi i Rock zvončići. Tamburaška skupina svira Ples šećerne vile iz baleta Orašar.

Igrokaz Božićni darovi izvode učenici 4.a razreda. Poručuju nam da smisao Božića nije u skupim darovima već u darivanju ljubavi i radosti zajedništva.

Dober vam večer, japica! u izvedbi 2.b razreda

Božić dolazi u izvedbi 4.b razreda

Učenici PŠ Martinšćina izveli su kratki igrokaz u kojem su prikazali pravi  smisao Božića. U igrokaz su utkali tradicijske običaje, pjesmu, ali i kajkavsko narječje.

Božićna čestitka učenica 1.a razreda Kijare Mikulec i Grete Cvetko

objavio: Nina Posarić   datum: 24. 12. 2021.