Završna školska priredba u Područnoj školi Donjoj Batini

U utorak, 15. lipnja, učenici i učiteljice naše škole pripremili su svečanu priredbu u povodu završetka školske godine. Pjesmom, recitacijom i igrokazom učenici su prikazali umijeće recitiranja, pjevanja i glume. Prisutni roditelji i gosti bili su oduševljeni programom naših učenika. Učenica četvrtog razreda oprostila se od svoje učiteljice Ane Lenartić te od učiteljica engleskog, njemačkog, informatike i vjeronauka. Svojim zabavnim nastupom priredbu su učinile još zanimljivijom učenica Iva i njezina učiteljica engleskog jezika Lorena Belina. Nazočnim roditeljima i gostima obratio se ravnatelj škole Marijan Posarić te prigodnim riječima zahvalio svima na dolasku i pohvalio rad učenika. Svima je zaželio ugodan ljetni odmor i uspjeh na kraju školske godine. Nakon oproštajnih riječi slijedilo je druženje učenika, roditelja, učiteljica i gostiju. Zadnji dan nastave, 18. lipnja, obilježili smo svečano otpjevanom himnom Lijepa naša domovina i spustili barjak za kraj školske godine 2020./21. Nekoliko fotografija možete pogledati pod opširnije. (Gordana Kralj)

objavio: Nina Posarić   datum: 22. 6. 2021.