Obavijest o udžbenicima i radnim bilježnicama za šk. god. 2021./2022.

Udžbenici i radne bilježnice za školsku godinu 2021./2022. za sve su učenike od 1. do 8. razreda i dalje besplatni. U sljedećoj školskoj godini koristit će se novi udžbenici u 4. i u 8. razredu (svi predmeti osim BIO, KEM, FIZ i GEO). U svim ostalim razredima koristit će se postojeći udžbenici iz prethodnih godina. Novi udžbenici obveznih i izbornih predmeta financiraju se iz Državnog proračuna. Nabavu novih i dokup postojećih udžbenika izvršit će škola. Radne bilježnice financiraju u jednakom omjeru Krapinsko-zagorska županija i Grad Zlatar.

Roditelji kupuju:

SVIJET TEHNIKE za 5., 6., 7. i 8. razred -  radni materijali za izvođenje vježbi i praktičnog rada programa tehničke kulture  - Školska knjiga

GEOGRAFSKI ATLAS za osnovnu školu - Hrvatska školska kartografija i Školska knjiga  (kupuje se samo u 5. razredu)

Likovne mape naručit će se putem škole, a roditelji će ih platiti u školi tijekom 9. mjeseca. U razrednoj nastavi koristit će se likovne mape Školske knjige, a u predmetnoj nastavi mape izdavača Alfe (5. i 6. razred) te Školske knjige (7. i 8. razred).  (ravnatelj Marijan Posarić)

objavio: Nina Posarić   datum: 15. 7. 2021.