U povodu Noći knjige premijerno poslušajte radioigru za djecu Ljekovita jabuka s kojom smo ove godine bili na Državnoj smotri LiDraNo 2021.

U sklopu redovitog programa Noći knjige na ovome mjestu možete premijerno poslušati radioigru za djecu Ljekovita jabuka. Nositelji aktivnosti su učenici 4.a te polaznici Multimedijske skupine. Učenici su pročitali slovensku narodnu priču "Ljekovita jabuka", dramatizirali je i adaptirali, snimili i montirali. Nastala je radioigra za djecu. Glavne uloge: Erik Vidović, Fran Forko, Martin Brčić, Noa Emanuel Dominić, Josip Stužić (svi iz 4.a). Adaptacija i dramatizacija: Ivano Štahan (8.b). Snimatelji i montažeri: Ivano Štahan (8.b) i Veronika Krsnik (8.c). Voditelji: učiteljica Ankica Krajnik i stručni suradnik knjižničar Denis Vincek. (Denis Vincek)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 23. 4. 2021.