Ivano Štahan iz 8.b osvojio kristalnu kocku Srce za Hrvatsku

Na drugom literarno-likovnom natječaju "Velimir Đerek Sokol" - Srce za Hrvatsku prvo mjesto u kategoriji literarnih radova učenika od 5. do 8. razreda osvojio je Ivano Štahan iz 8.b sa svojim radom "Preko Velebita" (mentor: Denis Vincek). "Ovaj natječaj povezao je svaki kutak Lijepe Naše - od sjevera do juga, od istoka do zapada. Povezao je gotovo 80 škola! U kategoriji literarnih radova pristiglo je 78 uradaka, koje su ocjenjivali dr. sc. Krešimira Gudelj, prof. hrvatskoga jezika i književnosti, Sanja Bago, prof. hrvatskoga jezika i književnosti, i Marijana Jelinić Pezo, prof. kro./soc. i dipl. knjižničarka, mentorica", ističe organizator, Osnovna škola "Stjepan Radić" Imotski, koja je Ivana nadarila zahvalnicom, vrijednim knjigama i kristalnom kockom Srce za Hrvatsku. Podsjetimo, prošle školske godine na tom je natječaju sudjelovao Matija Mikulec koji je osvojio treće mjesto. Klikni na opširnije za jednu fotografiju. (Denis Vincek)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 2. 4. 2021.