U sklopu projekta Erasmus+ „SuperART for inclusion“ u kojem sudjelujemo odabrali smo prijedlog loga projekta za našu školu.

Kao što je poznato, naša škola sudjeluje u projektu Erasmus+ "SuperART for inclusion". U projektu sudjeluje šest škola: iz Finske, Španjolske, Velike Britanije, Slovačke, Portugala i Hrvatske. Iako nas je pandemija COVID-19 spriječila u našim putovanjima, nastavili smo s projektnim aktivnostima. Tako smo se u proteklom vremenu bavili izradom loga projekta. Naše učenice (Vjera Posarić,6.a; Petra Brčić, 6.a; Lana Dumbović 8.a) izradile su svoje prijedloge loga. Prezentirani su ostalim učenicima naše škole, koji su glasanjem odlučili koji će logo predstavljati Osnovnu školu Ante Kovačića, Zlatar. Učenici su odlučili da će to biti logo koji je izradila Petra Brčić, 6.a. Petri čestitamo te zahvaljujemo svima na sudjelovanju i pomoći. Odabrani logo šaljemo na međunarodno glasanje, na kojem će učenici iz svih škola koje sudjeluju u projektu odučiti o glavnom logu projekta. Uskoro pročitajte više o tome. ("SuperART for inclusion" tim)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 16. 3. 2021.