Nastava sljedeći tjedan prema redovitom rasporedu

U skladu s Odlukom o izmjeni odluke o početku i završetku nastavne godine, broju radnih dana i trajanju odmora učenika za šk. god. 2020./2021., koju je 7. prosinca 2020. donio ministar znanosti i obrazovanja, zimski odmor učenika trajao je od 24. prosinca 2020. do 15. siječnja 2021. godine, s tim da je nastava u drugom obrazovnom razdoblju počela 18. siječnja 2021. godine. Budući da je produljen prvi dio zimskog odmora učenika, ukinut je drugi dio odmora planiran za zadnji tjedan veljače od 23. do 26. siječnja 2021. Sukladno Odluci resornog ministarstva Školski je odbor donio Odluku o izmjeni Godišnjeg plana i programa škole. Stoga se nastava sljedeći tjedan za sve učenike odvija prema redovitom rasporedu. (ravnatelj Marijan Posarić)

objavio: Nina Posarić   datum: 18. 2. 2021.