Održana školska razina LiDraNa 2021.

U Osnovnoj školi Ante Kovačića Zlatar održana je 4. veljače Školska smotra LiDraNo 2021. U kategoriji literarnih radova za Županijsku smotru odabrana su tri rada, čiji su autori Bruno Strelar iz 8.b (mentorica: Petra Kolar), Leonarda Kudelić iz 7.a (mentorica: Veronika Podobnik) te Leon Jajtić iz 5.b (mentorica: Veronika Podobnik). U kategoriji samostalnih novinarskih radova za Županijsku smotru odabrana su dva rada, čiji su autori Ivano Štahan iz 8.b (mentor: Denis Vincek) i Martin Kljak iz 8.b (mentor: Denis Vincek). U kategoriji tiskanih školskih listova izravno na Županijsku smotru idu Zlatarske Iskrice čiji je glavni urednik Ivano Štahan iz 8.b (mentor: Denis Vincek). U kategoriji radijsko stvaralaštvo na Županijsku smotru ide radioigra Ljekovita jabuka, koju će u Krapini 19. ožujka na okruglom stolu predstavljati Ivano Štahan iz 8.b i Veronika Krsnik iz 8.c (mentor: Denis Vincek), te radijska emisija Magnitude straha, koju će predstavljati Helena Balić iz 8.a i Bruno Strelar iz 8.b. (mentor: Denis Vincek). Klikni na opširnije za jednu fotografiju. (Irena Petrovečki, predsjednica Školskog povjerenstva za LiDraNo 2021.)

Bruno Strelar, Ivano Štahan, Veronika krsnik, Leon Jajtić, Helena Balić i Martin Kljak

objavio: DENIS VINCEK   datum: 16. 2. 2021.