Fašnik u Područnoj školi Martinščini

Maske, maske, maske... ali konačno one u kojima uživamo. Poštujući epidemiološke mjere obilježili smo fašnik u Područnoj školi Martinščini. Svi su učenici stigli u školu prerušivši se u svoje omiljene likove. Učenici 4. razreda odlučili su se, potaknuti zaštitnim maskama, maskirati u kliniku - nazvavši je Klinika 2,4. Njima su se pridružili i neki učenici drugog razreda. Nastavne sadržaje prilagodili smo u svim razredima temi maškare, a uživanje je završilo plesom u razredu. Zajedničku fotografiju naše današnje klinike odlučili smo poslati na natječaj Virtualnog dječjeg fašnika Turističke zajednice Grada Zlatara pa tamo možete dati pokoji glas za nas. Klikni na opširnije za tri fotografije. (Ljiljana Mutak i Ivan Bukal)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 16. 2. 2021.