U sklopu eTwinning projekta u kojemu sudjeluje naša škola provedena edukacija o digitalnom alatu Canvi

U sklopu međunarodnog eTwinning projekta koji je naša škola utemeljila s Osnovnom šolom Apače iz Slovenije – a priključilo se još deset škola iz RH – preksinoć je održana radionica Mogućnosti korištenja alata Canva u eTwinning projektima. Riječ je o alatu u kojem će se odraditi dio zadataka treće aktivnosti u tom projektu. Predavač Josip Strija u 60 je minuta u radionici predstavio sam alat te vrsnim metodičkim pristupom objasnio na koji se način planirani zadatci mogu napraviti te kako se rezultat može podijeliti na TwinSpaceu. U radionici su sudjelovali školski projektni koordinatori u tom projektu, po 15-ak učitelja iz dvije škole koje su utemeljile projekt i njihovi ravnatelji te viša savjetnica iz Agencije za odgoj i obrazovanje za stručne suradnike knjižničare Adela Granić. Klikni na opširnije za jednu fotografiju s online radionice. (Denis Vincek)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 4. 2. 2021.