Literarni rad Ivana Štahana osvojio prvo mjesto u Imotskom

Naša škola sudjelovala je i ove godine na Literarno-likovnom natječaju "Velimir Đerek Sokol" - Srce za Hrvatsku koji je organizirala Osnovna škola "Stjepan Radić" Imotski. Svojim literarnim radom "Preko Velebita" prvo mjesto osvojio je Ivano Štahan iz 8.b razreda. Povjerenstvo za organizaciju natječaja činili su ravnatelj škole Marko Mendeš, prof., profesorica hrvatskoga jezika Sanja Bago, prof., te stručna suradnica knjižničarka Marijana Jelinić Pezo, prof. i dipl. knjiž. Škola iz Imotskoga organizirala je ovaj domoljubni natječaj prvi put prošle školske godine kada je rad "Hrvatski ratniče" Matije Mikulca osvojio, također u kategoriji učenika od petog do osmog razreda, treće mjesto. Ivanov mentor je stručni suradnik knjižničar Denis Vincek, a natječaj je bio u suorganizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje. (Denis Vincek)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 4. 12. 2020.