Naša škola na dvjema državnim filmskim smotrama

Članovi Multimedijske skupine naše škole pod mentorstvom voditelja stručnog suradnika knjižničara Denisa Vinceka - Martin Kljak, Matija Mikulec, Veronika Krsnik, Karla Bingula, Tomo Valjak, Noa Emanuel Dominić, Josip Stužić, Kristijan Pavić, Iva Škreb, Igor Štahan, Ivano Štahan, Antonio Rihtarić s učenicima 3.a i u suradnji s učiteljicom 3.a razreda Ankicom Krajnik te stalnim vanjskim suradnicima Matijom Vargom, Patrikom Delijom i Leonardom Rihtarićem snimili su i u školskoj knjižnici ove školske godine montirali do finala čak tri različita filma: 30 godina nacionalne zrakoplovne kompanije Croatia Airlines, Martinove palačinke i Književni kritičar iz 3.a. Svi navedeni filmovi sudjeluju na dvjema državnim smotrama: 58. Reviji hrvatskog filmskog stvaralaštva djece koja će se održati od 1. do 4. listopada 2020. u Malom Lošinju i Smotri hrvatskog školskog filma koja se održava 15. listopada. Svi filmovi, sukladno pravilima, promiču odgojno-obrazovne vrijednosti i povezani su s predmetnim i međupredmetnim kurikulumima, a filmsko kreativno izražavanje dio je lokalnih aktivnosti koje provodimo u sklopu Međuškolskog partnerstva The Media. What next? u programu Erasmus+. (Denis Vincek)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 16. 7. 2020.