Završetak nastavne godine 2019./20. u PŠ Donjoj Batini

Ovu nastavnu godinu završili smo u petak, 26. lipnja. Oprostili se od našeg četvrtaša Marija. Svi smo se zajedno prisjećali dragih događaja u našem školovanju, a posebno Mario. Proputovali smo kroz naša zajednička druženja na priredbama i izletima izvan naše škole. Ove smo školske godine mnogo toga naučili, a posebno komunicirati putem interneta, poruka, Vibera i sličnog u našoj Školi za život. Pročitali smo i slušali mnoge priče, a posebno nas je obradovala priča Zmaj u škripcu spisateljice Jagode Truhelke. Načinili smo i mi jednog zmaja te se s njim vinuli u visine. Nadamo se da ćemo i dalje sretno ploviti u nova prostranstva, nove izazove, a ne ostati u škripcu. Svečano smo završili spuštanjem hrvatskog barjaka i pjevanjem Lijepe naše. Klikni na opširnije za pet fotografija. (Djurdja Kostanjevečki i Ana Adanić)

,

objavio: DENIS VINCEK   datum: 30. 6. 2020.