Rad Matije Mikulca treći u državi na natječaju Fotografija moga mjesta - škljocni za sjećanje

Likovni ostvaraj Matije Mikulca treći je na natječaju državne razine Fotografija moga mjesta - škljocni za sjećanje. Riječ je o likovnom natječaju koji je organizirala OSNOVNA ŠKOLA Vladimir Nazor iz Budinščine. Kreativni ostvaraj Matija je izradio uz mentorstvo učitelja Likovne kulture Zvonka Šarčevića. Pohvaljen je i rad Josipa Stužića, nastao pod mentorstvom stručnog suradnika knjižničara Denisa Vinceka. Ukupno je na natječaju sudjelovalo 50 učenika iz deset škola diljem Hrvatske. Ovakav oblik umjetničkog izražavanja u kojemu likovni ostvaraj nastaje na temelju fotografije dio je lokalnih aktivnosti tijekom nastave na daljinu u Međuškolskom partnerstvu The Media. What next? u programu Erasmus+. Klikni na opšrinije za fotografiju trećeplasiranoga rada. (Petra Kulfa, 8.a)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 23. 6. 2020.