Kako smo? - Život u Hrvatskoj u doba korone

Trinaest profesorica, asistentica i suradnica s Odsjeka za psihologiju Filozofskog fakulteta u Zagrebu provodi istraživanje o utjecaju pandemije na različite aspekte života građana Hrvatske. Istraživanje se zove "Kako smo? - Život u Hrvatskoj u doba korone", a znanstvenice posebno zanima kako se osjećaju i što o trenutačnoj situaciji misle roditelji i djeca školske dobi. Upitniku se može pristupiti na poveznici:
https://s2survey.net/kakosmo/?q=dj1 Na prvoj stranici ankete moći ćete pročitati informacije o cijelom istraživanju. Nakon toga, tražit će se Vaša suglasnost za sudjelovanje Vašeg djeteta u istraživanju jer prema Etičkom kodeksu istraživanja s djecom učenici mogu pristupiti upitniku samo uza suglasnost roditelja. Kad dijete ispuni anketu, ako želite, moći ćete pristupiti anketi za odrasle. Osim prikupljanja podataka, to istraživanje uključuje i davanje psiholoških savjeta putem besplatnih webinara, o čemu će sudionici biti obaviješteni na kraju ispunjavanja ankete. Unaprijed Vam zahvaljujemo na sudjelovanju u istraživanju! (dr. sc. Gordana Keresteš)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 18. 5. 2020.

Upisi u srednje škole
Srednja škola Zlatar