Obilazak svih 19 naselja grada Zlatara

Učenici 3.razreda Područne škole Martinščine obišli su u sklopu nastave Prirode i društva svih 19 naselja Grada Zlatara. Naime, plan i program nastave toga predmeta jest upoznati svoj zavičaj, a kako nastava ne bi bila samo u učionici, za taj dio gradiva izišli smo na teren. Na nastavi smo prije obilaska učili o tome da se Grad Zlatar proteže od doline potoka Reke do najviših vrhova Ivanščice. Zamolili smo našega ravnatelja Marijana Posarića da nam za taj dan "omogući" domara Đuru i kombi te smo uzbuđeni krenuli u našu avanturu. Obišli smo svih 19 naselja i zaključili da naš grad obuhvaća jako veliko područje i da je znanje VIĐENOGA mnogo veće i kvalitetnije. U fotogaleriju dodane su 22 fotografije. (Ljiljana Mutak)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 11. 3. 2020.