Tri prva mjesta na Županijskom natjecanju iz informatike!

Na Županijskom natjecanju iz informatike održanom u petak, 14. veljače, u OŠ Konjščina naši su učenici ostvarili sjajne rezultate. U kategoriji Digitalne kompetencije za pete razrede prvo mjesto osvojio je Ivan Pisačić, dok je drugo mjesto pripalo Petri Brčić (oboje 5.a). U kategoriji Osnove informatike, u konkurenciji učenika sedmih razreda, najbolji rezultat ostvarila je naša sedmašica Veronika Krsnik, osvajačica brončane medalje na prošlogodišnjem Državnom natjecanju. U Osnovama informatike za učenike osmih razreda titulom županijske prvakinje okitila se Klara Ferišak, a Vilim Crčić (oboje 8.b) bio je peti. Učenike je za natjecanje pripremala mentorica Nina Posarić. Klikni na opširnije za nekoliko fotografija. (Marijan Posarić)

objavio: Nina Posarić   datum: 16. 2. 2020.