Učenici viših razreda naše škole danas su,17. prosinca, u sklopu nastave njemačkog jezika u školu donijeli božićne kolačiće koje su samostalno pripremili kod kuće. Iste su također pakirali u kutijice u školi. No tu nije kraj. Kako se ne bi pokvarili, trebalo ih je i pojesti. Učenici su paketiće kolača „prodavali“ po simboličnoj cijeni od 10 kuna, a onda se zasladili ukusnim kolačima. Ukupno je skupljeno 1.500,00 kuna. Taj iznos utrošit će se za kupnju novih rječnika za nastavu njemačkog jezika. Svi učenici potpisat će se u rječnike, te će to biti njihova ostavština za buduće generacije koje će pohađati našu školu. Hvala svim učenicima, roditeljima i zaposlenicima škole koji su se uključili u predbožićno pečenje, „prodaju“ i degustaciju kolača. Klikni na opširnije za više fotografija. (Andrija Kiseljak)

objavio: Nina Posarić   datum: 17. 12. 2019.