Terenska nastava učenika 2.a, 2.b, 3.a i PŠ Donje Batine u Varaždin

U srijedu, 4. prosinca, vlakom sa željezničke postaje Zlatar Bistrica učenici 2.a, 2.b i 3.a razreda matične škole te učenici PŠ Donje Batine krenuli su na terensku nastavu u Varaždin. Po dolasku u barokni grad najprije su posjetili tamošnje Hrvatsko narodno kazalište. Tamo su pogledali predstavu Vilenjakov prvi Božić. Vilenjaci su razveselili djecu plesom i pjesmom. Nakon predstave posjetili su tvornicu Vindija. Učenici su bili jako uzbuđeni jer su dobili zaštitne kape i vidjeli kako se proizvode neki od njihovih omiljenih pudinga i jogurta, čime su ih zaposlenici počastili na kraju obilaska. Šetnjom su stigli i do glavnoga varaždinskog trga gdje su uživali u adventskom ugođaju. Prije odlaska na vlak počastili su se u McDonaldsu. Učenici su uživali u vožnji vlakom jer se većina njih nikada nije vozila vlakom. S veseljem očekuju sljedeću pustolovinu. Klikni na opširnije za nekoliko fotografija. (učiteljica Ana Adanić)

objavio: Nina Posarić   datum: 15. 12. 2019.