Obilježili smo Dan sjećanja na žrtvu Vukovara

Učenici i zaposlenici naše škole minulog su se petka prigodnom komemoracijom prisjetili svih vukovarskih heroja. U kratkome programu posvećenom Danu sjećanja na žrtvu Vukovara, što ga je vodio učenik 6.b razreda Dorijan Matejaš, okupljeni su najprije poslušali ulomak iz knjige Priče o gradu Siniše Glavaševića koji je pročitala učenica 5.a razreda Vjera Posarić. Uslijedila je prezentacija o herojskim danima grada na Dunavu popraćena pjesmom Stoji grad. Svijeću u spomen na sve vukovarske žrtve upalili su potom učenici osmih razreda Matija Mikulec i Karmen Uroić. Svi nazočni minutom su šutnje odali počast svima palima za slobodnu i neovisnu nam domovinu. Klikni na opširnije za nekoliko fotografija. (Nina Posarić)

objavio: Nina Posarić   datum: 18. 11. 2019.