Izlet učenika 2.a i 2.b

Učenici 2.a i 2.b krenuli su 13. lipnja u pratnji svojih učiteljica i vjeroučiteljice Ivane Lisak na planirani izlet. Prvo odredište bio je grad Klanjec u kojemu su razgledali Galeriju Antuna Augustinčića, crkvu i franjevački samostan. Slijedila je vožnja do Zelenjaka gdje su otpjevali i odsvirali hrvatsku himnu na glazbenoj ogradi. Slijedio je ručak i odmor u obližnjem restoranu. U poslijepodnevnim satima krenuli su prema Kumrovcu, u razgledanje Muzeja na otvorenom. Od stručnog vodiča saznali su o životu na selu. Razveselile su ih drvene dječje igračke koje još uvijek izrađuje i prodaje gospođa iz Laza. Bilo je vrlo poučno i zabavno. Sretni i veseli vratili su se pred školu gdje su ih dočekali roditelji. U fotogaleriju dodano je 18 fotografija. (Ankica Krajnik)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 16. 6. 2019.