Adventski sajam u Zlataru

I ove su se godine učenici i djelatnici naše škole vrijedno pripremali za Adventski sajam u našemu gradu. Sajam na kojemu je naša škola sudjelovala održao se u subotu, 22. prosinca, ispred župne crkve Uznesenja Blažene Djevice Marije. Djelatnici škole s ravnateljem Marijanom Posarićem složili su i uredili štand s prigodnim božićnim ukrasima. U 16 sati počeo je kulturno-umjetnički program u kojemu su sudjelovali i učenici naše škole. Nastupale su učenice Karitativne skupine, Mali kreativci 1.a razreda, učenici Dramsko-recitatorske skupine, Školski pjevački zbor te Mali cvjećari 1.b razreda. Kulturno-umjetnički program koji su pripremili učenici sa svojim učiteljicama i učiteljem vodili su učenici 6.a razreda. Adventski sajam priveden je kraju u 19 sati kada je župnik Dragutin Cerovečki predvodio molitvu uz paljenje četvrte adventske svijeće pokraj župne crkve. Klikni na opširnije za jedanaest fotografija. (vjeroučiteljice Andreja Jurki, Anita Martinić i Ivana Lisak)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 6. 1. 2019.