Radionice za darovite, talentirane i motivirane učenike u našoj školi tijekom zimskog odmora učenika

Dragi učenici, tijekom zimskog odmora, 8. i 9. siječnja, održat će se radionice za darovite, talentirane i motivirane  učenike. Radionice su besplatne za sve korisnike i mogu se uključiti svi zainteresirani učenici. U ponudi su tri radionice: u utorak, 8. siječnja, u 9 sati održat će se radionica Mali znanstvenici - pokusi i eksperimenti (voditeljice: Anita Petanjek-Macan, učiteljica razredne nastave mentorica, i Dijana Vizir, učiteljica pripravnica) za učenike od drugog do četvrtog razreda. U srijedu, 9. siječnja, u 9 sati održat će se radionice Učimo matematiku uz pomoć micro:bita  (voditeljice: Nina Posarić, učiteljica informatike savjetnica, i Željka Sente, učiteljica matematike) za učenike od petog do osmog razreda te Likovna radionica (voditeljica: Valentina Labaš, učiteljica razredne nastave)  za učenike od prvog do četvrtog razreda. Za radionice se možete prijaviti stručnoj suradnici psihologinji što prije, najkasnije do petka, 21. prosinca. Broj prijava ograničen je. (Katarina Biondić Kaštela)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 20. 12. 2018.