Martinje u Područnoj školi Martinščini

Dana 11. studenoga obilježen je u Martinščini Dan sv. Martina. Tom prigodom učenici Područne škole Martinščine napisali su i pripremili prigodan program koji su izveli u kapeli sv. Martina tijekom mise koju je predvodio vlč. Tomica Božićek. Nakon mise, sa svojih su štandova dijelili suvenire, koje su sami izradili u školi, i kolače koje su pripremile mame. Za sav trud nagrađeni su dobrovoljnim novčanim prilogom posjetitelja koji će iskoristiti za završni izlet. Slavlje se nastavilo na igralištu škole gdje su roditelji i ostali mještani, uz pomoć Grada Zlatara, pripremili i dijelili hranu i piće, uz dobrovoljni prilog posjetitelja. Poslužilo je lijepo vrijeme pa se slavlje protegnulo do kasnih večernjih sati. Klikni na opširnije za tri fotografije. (Ljiljana Mutak i Ivan Bukal)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 20. 11. 2018.