Fotografska skupina naše škole sudjelovala na Državnom fotonatječaju Sretno dijete - sretna obitelj

Naša škola i ove godine sudjeluje u Državnom fotografskom natječaju Sretno dijete - sretna obitelj. Članovi Fotografske skupine s učenicima 3.b razreda i učiteljicom pripravnicom Dijanom Vizir osmišljavali su u školskoj knjižnici prigodne motive vezane uz temu natječaja i tako je nastalo nekoliko fotografija koje je snimio Leonardo Rihtarić iz 8.b razreda. Nadamo se da će Prosudbeno povjerenstvo odlično ocijeniti te fotografske ostvaraje. Podsjetimo, na tom Državnom fotografskom natječaju naša škola sudjeluje već tradicionalno s uspjehom. Jurica Pribolšan i Matija Varga nagrađeni su brončanim medaljama, a rad Marka Bingule je pohvaljen. (Denis Vincek)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 23. 10. 2018.