Naša škola jučer bila domaćin jedne skupine županijskog školskog natjecanja u futsalu

OŠ Ante Kovačića bila je jučer domaćin jedne skupine natjecanja iz futsala. Uz ekipu Školskog sportskoga kluba Sokol u prvom kolu prvenstva sedmih i osmih razreda osnovnih škola Krapinsko-zagorske županije sudjelovali su Gornja Stubica, Donja Stubica i Budinščina. Za našu ekipu nastupili su Karlo Sviben, Patrik Delija, Leonardo Rihtarić i Karlo Huljak iz 8.b, Tomo Valjak, Igor Štahan, Vid Adanić, Matija Mikulec i David Bezak iz 7.a te Nikola Brčić i Antonio Rihtarić iz 7.b razreda. Prvu utakmicu pobijedili smo Donju Stubicu sa 3:1. Strijelci za našu ekipu bili su Antonio (2) i Tomo. Preostale dvije utakmice izgubili smo rezultatima 3:0 od ekipa Gornje Stubice i Budinščine. U drugo kolo plasirale su se ekipe Gornje Stubice i Donje Stubice. (Stjepan Škrlec)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 17. 10. 2018.