Naši učenici u Krapini na svečanosti otkrivanja ploče Krapinsko-zagorska županija – Prijatelj djece

U četvrtak, 4. listopada, posjetili smo Krapinu u povodu obilježavanja Dječjeg tjedna i otkrivanja ploče Krapinsko-zagorska županija – Prijatelj djece. Na svečanosti sudjelovala su djeca iz svih gradova i općina naše županije, a prije otkrivanja ploče obratili su nam se župan Željko Kolar i gđa Sonja Borovčak. Nakon njihovih govora – ponosni jer je naša županija među prvima postala Prijatelj djece – krenuli smo pogledati predstavu Sportski život letećeg Martina koja nam se jako svidjela. Klikni na opširnije za pet fotografija. (Vita Kulfa, Lorena Lesičar, Patrik Kljak, Dorijan Matejaš i Mislav Hleb iz 5.b)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 10. 10. 2018.