Radionice za darovite, talentirane i motivirane učenike u našoj školi tijekom proljetnog odmora učenika

Dragi učenici, tijekom proljetnog odmora, 4. i 5. travnja, održat će se radionice za darovite, talentirane i motivirane  učenike. U ponudi su četiri radionice: u srijedu, 4. travnja, u 10 sati Plešimo uza zumbu (voditeljice Nataša Sovec, učiteljica Povijesti, i instruktorica Melita Šipek-Glavač) za učenike od 5. do 8. razreda (mogu se uključiti i roditelji); u četvrtak, 5. travnja, u 9 sati Grafičke pjesme (voditeljice: Veronika Podobnik i Nevenka Šušljek, učiteljice Hrvatskog jezika) za učenike od 5. do 8. razreda i Čudesni svijet nacionalnih parkova (voditeljice: Kristina Fruk, učiteljica Geografije, i Ivana Zrinščak, učiteljica Prirode i Biologije) za učenike od  5. do 7. razreda. Za učenike od 1. do 4. razreda u ponudi je radionica Slikajmo proljeće koju će voditi učiteljice Silvija Adanić i Valentina Labaš. Za radionice se možete prijaviti psihologinji što prije, a najkasnije do srijede, 28. ožujka. Broj prijava ograničen je. (Katarina Biondić)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 22. 3. 2018.