Veronika Krsnik prva, a Klara Ferišak druga na Županijskom natjecanju iz Geografije

Nakon odličnih rezultata ostvarenih na školskom natjecanju iz Geografije, učenice naše škole Veronika Krsnik iz 5.a i Klara Ferišak iz 6.b razreda sudjelovale su i na Županijskom natjecanju iz Geografije. Županijsko natjecanje održano je 1. ožujka 2018. u OŠ "Ljudevit Gaj" u Mihovljanu. Naše učenice ostvarile su izvrsne rezultate. U kategoriji petih razreda Veronika je ostvarila najbolji rezultat - prvo mjesto. U kategoriji šestih razreda Klara je osvojila drugo mjesto. Učenice su za postignute rezultate dobile priznanja, pohvalnice i vrijedne nagrade. Mentorica učenica je Kristina Fruk, učiteljica Geografije. Klikni na opširnije za još dvije fotografije. (Kristina Fruk)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 2. 3. 2018.