Najbolji na Školskoj smotri Literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštva LiDraNo 2018. idu na Županijsku smotru

Jučer je u našoj školi održana školska razina Smotre LiDraNo 2018. Najbolji učenici idu na županijsku razinu Smotre. U literarnom izrazu to su Nika Grzelja iz 8.a i Krešimir Rod iz 8.a (mentorica Veronika Podobnik), u novinarskom izrazu u kategoriji samostalni novinarski rad to su Matija Varga iz 8.b (mentor Denis Vincek) i Nika Rihtarić iz 7.a (mentorica Nevenka Šušljek); u kategoriji radijska emisija to je dvojac Matija Varga iz 8.b i Tomo Valjak iz 6.a (mentor Denis Vincek); a u kategoriji školski list to je Matija Varga iz 8.b, urednik Zlatarskih Iskrica (mentor Denis Vincek). U dramsko-scenskom izrazu najbolji je u kategoriji Pojedinačni nastup - kazivanje poezije Leon Juriša iz 7.b, čija je mentorica Nevenka Šušljek. (Mateo Raškaj, 8.a)

Leon Juriša. Nika Rihtarić, Tomo Valjak, Nika Grzelja, Matija Varga i Krešimir Rod

objavio: DENIS VINCEK   datum: 19. 1. 2018.