Radionice za darovite, talentirane i motivirane učenike u našoj školi tijekom zimskog odmora učenika

Tijekom zimskog odmora učenika, 9. i 10. siječnja, održat će se radionice za darovite, talentirane i motivirane  učenike. Radionice su besplatne za sve korisnike; mogu se uključiti svi zainteresirani učenici. U ponudi su tri radionice: u utorak, 9. siječnja, u 9 sati Korištenje micro:bit uređaja  (voditeljice: Nina Posarić, učiteljica Informatike, i Kristina Pisk, učiteljica Matematike) za učenike od 5. do 8. razreda i Likovna radionica (voditeljica: Silvija Adanić, uč. RN) za učenike od 1. do 4. razreda. U srijedu, 10. siječnja, održat će se radionica Fotostrip (voditeljice: Veronika Podobnik i Nevenka Šušljek, uč. Hrv. jezika) za učenike 5. i 6. razreda. Za radionice se možete prijaviti psihologinji što prije, najkasnije do petka, 22. prosinca. Broj prijava je ograničen. (Katarina Biondić)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 19. 12. 2017.