Sveti Nikola stigao i u našu školu

U organizaciji Društva Naša djeca Zlatar i OŠ Ante Kovačića Zlatar te pod pokroviteljstvom Grada Zlatara organiziran je 6. prosinca doček svetog Nikole i podjela darova. U nazočnosti zlatarske gradonačelnice Jasenke Auguštan-Pentek i našega ravnatelja Marijana Posarića sveti Nikola posjetio je zlatarsku osnovnu školu i darivao učenike od prvog do četvrtog razreda. Kostimirani sveti Nikola unio je radost i veselje među učenike. Sa svakim učenikom razgovarao je i dodijelio mu dar. Učenici su pripremili prigodan program te recitalom i pjesmom obradovali svetog Nikolu. Sveti Nikola poželio je svima sretne i blagoslovljene nadolazeće blagdane s porukom da se vide i dogodine. Klikni na opširnije za nekoliko fotografija. (Irena Petrovečki)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 9. 12. 2017.