Novi početak u PŠ Martinščini

Lijepo jutro učinili su još ljepšim učenici, koji su ujutro sjeli u školske klupe PŠ Martinščine. Njima su se pridružili i prvašići učiteljice Ljiljane Mutak koje su dopratili roditelji. Prijam prvašića obuhvaćao je pjesme koje su stariji učenici pjevali, kao i sve potrebne upute koje je razrednica dala roditeljima i učenicima. Prvašiće je posjetila i gradonačelnica Jasenka Auguštan-Pentek. Malim poticajnim darom učinila je prvi dan nastave još veselijim i zanimljivijim. Učiteljica Valentina Lebić-Naumovski svoj drugi i četvrti razred upoznala je s radom u novoj školskoj godini 2017./18. Svi su učenici narasli i sazrijeli kako bi obavljali sve dužnosti i obveze koje su pred njima. U 11 sati svi zajedno smo se uputili u kapelu sv. Martina u kojoj je bila održana misa Zaziv Duha Svetog za uspješan početak nove školske godine. Misi su prisustvovale učiteljice, učenici, vjeroučiteljica, roditelji, rodbina i ostali mještani. Obitelji su pripremile i poneka iznenađenja malim učenicima za prvi dan škole. Nadamo se da ćemo poraditi na tome zajedno da u novoj školskoj godini bude mnogo ovakvih veselih i zanimljivih dana. Klikni na opširnije za nekoliko fotografija. (Učenici i djelatnici PŠ Martinščine)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 6. 9. 2017.