Naša škola treću godinu zaredom sudjeluje aktivno u Noći knjige

Naša škola sudjelovala je ove godine u Noći knjige radionicom Od ideje do gotove knjige. Okupilo se 12 sudionika: Lucija Raškaj, Karla Posarić, Laura Smiljanec, Luka Sviben, Matija Varga, Nikolina Šumiga, Vida Srebačić, Luka Srebačić, Dominik Pavlin, Fran Petrić, Vilim Kobeščak i Lucija Turek. Bilo nas je iz drugog, četvrtog, sedmog i osmog razreda. S knjižničarom gosp. Denisom Vincekom razgovarali smo najprije o Noći knjige, a zatim smo u origami tehnici sami radili knjige u obliku srca i ispisivali poruke u njima. Naše knjige izložene su u školskoj knjižnici i možete ih pogledati. Naša ravnateljica gđa Rajna Borovčak počastila nas je palačinkama koje smo pojeli na kraju radionice. Klikni na opširnije za nekoliko fotografija. (Karla Posarić, 7.a)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 23. 4. 2017.