Obilježen Dan darovitih učenika

Već tradicionalno 21. ožujka u našoj se školi obilježava Dan darovitih učenika. Ove godine održana je svečana priredba u povodu toga dana na kojoj su nazočili gđa ravnateljica, učitelji, učenici i djelatnici škole te gđa dogradonačelnica Jasenka Auguštan Pentek. Budući da je talent izuzetna sposobnost ili darovitost za nešto i svi ga imamo u sebi, samo neki to otkriju prije, a neki poslije. Naši učenici imaju različite talente te su neke od njih predstavili na priredbi, a to su talenti u pjevanju (Dora Martinuš, Martin Žučko, Leon Juriša, Lorena Požgaj i Ana Varga), u pričanju (Mateo Raškaj), u sviranju (Vid Adanić, Karlo Adanić, Mihael Požgaj, Vida Srebačić), u brzom i učnikovitom učenju (Vilim Crčić - sudjelovao na 1. međunarodnom Brainobrain natjecanju), u recitiranju (Nika Rihtarić, Ana Latin), u izradi reportaže (Martin Žučko - reportaža Stazama Vukovara). Učenici su sami predstavljali svoje talente iz područja u kojem su daroviti i potaknuli su ostale učenike koji možda još nisu otkrili koji je njihov talent da ga pokušaju što prije otkriti. U fotogaleriju dodana je 21 fotografija. (Mateja Somođi Podolski)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 23. 3. 2017.