Vilim Kobeščak i Karlo Bogi pozvani na Državnu smotru LiDraNo 2017.

Učenici Vilim Kobeščak iz 8.a i Karlo Bogi iz 8.b pozvani su na Državnu smotru LiDraNo 2017. koja će se održati za dva tjedna u Primoštenu u hotelu Zora. Karlo i Vilim su uz mentorstvo našega knjižničara gosp. Denisa Vinceka napravili radijsku emisiju "Ljuba zvonarka" koju je Županijsko povjerenstvo predložilo za višu razinu natjecanja, a na popisu 15 pozvanih radijskih emisija, uradak učenika naše škole je prvi. Radijska emisija u kategoriji novinarskog izraza prvi put je napravljena u povijesti naše škole, a prema riječima predsjednice Županijskog povjerenstva – i prvi put u novijoj povijesti Krapinsko-zagorske županije u kategoriji osnovnih škola. Naši učenici će s mentorom sudjelovati na okruglom stolu i podijeliti svoja iskustva. Klikni na opširnije za nekoliko fotografija. (Matija Varga, 7.b)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 9. 3. 2017.