Autoškola Rally iz Zlatara darovala božićne poklon-pakete našoj školi

Našu školu je danas posjetila gđa Božena Dumbović, direktorica Autoškole Rally iz Zlatara. Predala je ravnateljici gđi Rajni Borovčak božićne poklon-pakete koje su pripremili instruktori iz te škole. Autoškola Rally, njezini instruktori i direktorica gđa Božena Dumbović već godinama pokazuju svijest za one učenike koji su u potrebi i njeguju dugogodišnju suradnju s našom školom pružajući vrlo često pomoć kao što je to bilo uoči ovih božićnih blagdana. Gđa ravnateljica Rajna Borovčak zahvalila je direktorici, predala joj zahvalnicu naše škole i čestitala gđi Boženi Dumbović i svim instruktorima Autoškole Rally iz Zlatara sretan Božić i novu godinu. Klikni na opširnije za dvije fotografije. (Denis Vincek)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 21. 12. 2016.