Učenici PŠ Martinščine posjetili grad Zlatar

U četvrtak, 15. prosinca. posjetili smo grad Zlatar. Naime, taj cijeli dan proveli smo u Zlataru kako bismo pogledali predstavu u organizaciji škole. Slobodno smo vrijeme iskoristili za posjet gradonačelniku gosp. Stanku Majdaku i njegovoj zamjenici gđi Jasenki Auguštan-Pentek. S obzirom na to da smo se najavili, toplo su nas pričekali uz kekse i bombone. Najprije smo pogledali koje se sve tamo prostorije nalaze i tko sve radi u Gradu, a zatim smo se smjestili u ured gosp. gradonačelnika. Tu smo popričali o poslu i odgovornosti toga zanimanja te postavljali pitanja vezana uz način rada Grada. Cijeli posjet završili smo u veselom raspoloženju pjevajući božićne pjesme svim zaposlenicima te im tako zaželjeli čestit i blagoslovljen Božić, a gradonačelnika i zamjenicu pozvali smo na našu božićnu priredbu u Martinščinu. Klikni na opširnije za više fotografija. (Učenici i djelatnici PŠ Martinščine)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 17. 12. 2016.