Naša ravnateljica primila učenike viših razreda koji su sudjelovali u natjecanju Klokan bez granica

Ravnateljica naše škole gđa Rajna Borovčak primila je danas učenike naše škole iz viših razreda koji su sudjelovali u natjecanju Klokan bez granica. Čestitala im je na pokazanom znanju i zaželjela da i u budućnosti budu tako marljivi. Gđa ravnateljica uručila je priznanja Pauli Sviben iz 5.a, koja je osvojila prvo mjesto u Krapinsko-zagorskoj županiji i bila među deset posto najbolje plasiranih sudionika natjecanja iz cijele Hrvatske, te Niki Rihtarić iz 5.a, Leonu Juriši iz 5.b i Blažu Stužiću iz 6.b, koji su svi bili među deset posto najbolje plasiranih sudionika natjecanja iz cijele Hrvatske. Gđa ravnateljica također je razveselila učenike rekavši im da će ih za postignuti uspjeh nagraditi izletom u Zagreb. (Denis Vincek)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 13. 5. 2016.