Posjet gradonačelniku u povodu Dana Grada Zlatara

U povodu Dana Grada Zlatara gradonačelnik gosp. Stanko Majdak upriličio je danas Dan otvorenih vrata. Okupljenim Zlatarščanima, među kojima je bilo dvadesetak učenika naše škole (predstavnici svih razreda), govorio je o trenutačnim aktivnostima u gradu. Imali smo i priliku postaviti pitanja na koje je gosp. gradonačelnik strpljivo odgovarao. Pročelnik gosp. Mladen Krušelj proveo nas je kroz urede gradske uprave i upoznao s poslovima s kojima se zaposlenici bave. Najviše smo se zadržali, ponovno, u uredu gosp. gradonačelnika gdje se s gosp. Majdakom fotografirala i dječja gradonačelnica Karla Premor. S nama je u pratnji bio školski knjižničar gosp. Denis Vincek. Klikni na opširnije za više fotografija. (Leona Miškec, 8.b)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 27. 4. 2016.