Spremni smo za završnicu projekta "Čitajmo zajedno - čitajmo naglas: zaboravljene knjige"

Sutra je u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu završnica projekta "Čitajmo zajedno - čitajmo naglas: zaboravljene knjige", organizator kojega je već petu godinu naša škola. Svečanost se uz brojne sponzore koje je osigurala Hrvatska udruga školskih knjižničara održava ove godine u NSK. Očekuju se učenici iz više od 30 škola iz cijele Hrvatske, njihove učiteljice i knjižničarke. Naša ravnateljica gđa Rajna Borovčak pripremila je priznanja i potvrde za sve sudionike koje su jučer Leona Miškec, Ana Lara Burnać i Marko Stažnik složili po školama sudionicima kako bi ih se lakše uručilo. (Denis Vincek)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 31. 3. 2016.