Zahvala naše ravnateljice

Naša ravnateljica gđa Rajna Borovčak čestitala je svim učenicima i učiteljima koji su sudjelovali u Danu otvorenih vrata škole, rekavši kako se iza toga jednoga dana krije višetjedni rad u razrednim odjeljenjima. Istaknula je kako su učenici radeći plakate o tome kako reći ne vršnjačkom nasilju postali svjesni da je to realnost, no važno je da su naučili kako je to nešto što nije lijepo te da se protiv toga treba boriti. Ravnateljica je naglasila da su razrednici, učitelji, stručni suradnici i ona uvijek spremni pružiti pomoć ako već dođe do problema, no istodobno poručila je kako je najbolje da svi slijedimo poruke o dobrom vladanju koje smo mogli naći na plakatima u holu škole. Gđa Rajna Borovčak zahvalila je i roditeljima koji su pogledali izložbu u školi što je postavljena u povodu Dana ružičastih majica i još jednom naglasila da je to jedno od brojnih ogledala ustrajnog rada učitelja, stručnih suradnika i, naravno, učenika naše škole. (Denis Vincek)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 26. 2. 2016.