Postavljen novi profesionalni štednjak i napa u školskoj kuhinji

Već tradicionalno tijekom učeničkog zimskog odmora u našoj Školi obavljalo se mnoštvo različitih radova.

Prema riječima ravnateljice Rajne Borovčak svake se godine temeljito, u skladu s financijskim mogućnostima, uređuje jedan školski prostor, a ove godine je to školska kuhinja. Budući da je u dotrajalom stanju bio industrijski štednjak i napa nedovoljnog kapaciteta, odlučeno je zamijeniti ih novim kako bi se poboljšala kvaliteta rada i doprinijelo boljoj pripremi hrane za naše učenike. Nabavljen je novi profesionalni Končarov štednjak sa plinskim plamenicima i električnom pećnicom te nova napa. Radove nabave i postavljanja nape obavila je tvrtka „Vidović“ proizvodnja, servis i trgovina iz Radoboja. Nakon obavljenih radova školska kuhinja će našim učenicima pružati još kvalitetniju uslugu pripremanja hrane i time doprinijeti zdravijem i ugodnijem boravku učenika u školskim prostorima. (Maja Pepelko, prof.)

objavio: Maja Pepelko   datum: 8. 1. 2016.