Radionice za darovite, talentirane i motivirane učenike

Radna skupina za promicanje podrške darovitim učenicima Krapinsko zagorske županije organizira radionice  za darovite, talentirane i motivirane  učenike. Radionice će se održati u osam osnovnih škola (OŠ Marija Bistrica, OŠ Lijepa naša Tuhelj, OŠ M. Gupca Gornja Stubica, OŠ Oroslavje, OŠ A. Mihanovića Klanjec, OŠ J. Leskovara Pregrada, OŠ  S. Radića Brestovec Orehovički i OŠ Ante Kovačića Zlatar) tijekom zimskih praznika 7. i 8.1.2016.

Radionice su besplatne za sve korisnike, mogu se uključiti svi zainteresirani učenici te su otvorene za sve učenike drugih škola koji žele doći.

Zainteresirani se mogu prijaviti kontakt osobi u određenoj školi najkasnije do 22.12.2015.

U našoj školi u ponudi su dvije radionice Origami radionica za učenike od 2.-6.razreda iTangram i matematika na računalu za učenike od 5.-8.razreda. Za naše radionice možete se prijaviti psihologinji što prije, najkasnije do 22.12. Broj prijava je ograničen. (Katarina Biondić)

Priloženi dokumenti:
ZIMSKE_RADIONICE_2016.xls (38.00 KB)

objavio: Nina Posarić   datum: 17. 12. 2015.