Advent u Mariji Bistrici

Dječji folklorni ansambl Cvrgudan naše škole bio je  12.12. na Adventu u Mariji Bistrici. Vrijedni  tamburaši i folkloraši predstavili su se novom koreografijom dječjih igara, plesova i pjesama  Hrvatskog zagorja.

Nastup se odvijao na Trgu pape Ivana Pavla II. Uz OŠ Zlatar u programu su još sudjelovale OŠ  Matije Gubec, Glazbena škola Marija Bistrica te SŠ Zlatar. Cvrgudane su za nastup uvježbali i pripremili gospodin Robert Mihovilić i gospođa Anita Petanjek-Macan.

Slijede nastupi  20.12.(nedjelja) u 17 sati na gradskoj priredbi Pozdrav 2015.-oj!  u Vatrogasnom domu u Zlataru te 22.12. na školskoj božićnoj priredbi.

Nikola Brčić i Antonio Rihtarić, 4.b

objavio: Nina Posarić   datum: 16. 12. 2015.